Pzt - Cum 09:00 - 17:00 212-414-2000/ 33247info@onersanli.com

Hasta Görüşleri

M. Öner Şanlı – DoktorTakvimi.com

Öz.İ

ben cuma (07.06.2013) nefrektomi ameliyatı oldum. sayın öner şanlı gerçekleştirdi ameliyatımı. öncelikle tüm hastalara Allah’tan şifa diliyorum sonrada hekiminizi çok iyi seçmenizi istiyorum size güven vermeli. Ben?m doktorum öner şanlı bana ilk günden büyük güven verdi ve bugün ona güvenmenin mutluluğunu yaşıyorum. kendisi öncelikle vicdan sahibi işinde çok çok başarılı gözüm kapalı herkese öneririm. ülkemizde böyle hekimlerin olmasım gurur ve güven verici. Allah birkez daha razı olsun kendisinden.

Öz.İ

İ.Y

HAYATIMI KURTARAN MUCİZE DR SAYIN HOCAM PRF DR İSMET NANE BENİ BU MUCİZE İNSANA TESLİM ETTİ SAĞOLSUN ERKEN TEŞHİS VE ÖNER HOCAM SAYESİNDE 4 SENEDİR AYAKTAYIM ÖNCE SAĞ BÖBREKTE BAŞLAYAN TÜMÖR LAPARASKOPİK NEFREKTOMİ İLE ÇIKARTILDI 6 AY SONRA MESANE TÜMÖRÜ GİNE 6 AY SONRA MESANE TÜMÖRLERİ OPR DA ÖNER HOCAM YAPTI HALA ONUN KONTROLÜNDEYİM VE 30 DEFA UYGULANAN BCG TEDAVİSİ İLE 6 AYDA BİR KONTROLE BAŞLADIM YANİ BU KANSERİN TEKRARLAMADIĞININ İŞARETİ SANIRIM İLK TEŞHİSTE KANSER DENİLDİĞİNDE NERDE İSE İNTİHAR EDECEKDİM AMA SN İSMET HOCAMIN ÇOK KAPSAMLI TETKİKİNDEN SONRA TESLİM ETTİĞİ ÖNER HOCAM BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURDU HALA KEDİSİNE DANIŞIRIM ONDAN BAŞKASINA KESİNLİKLE GİTMEM VE O KORKTUĞUM AMELİYAT GAYET RAHAT AĞRISIZ BİR ŞEKİLDE 5 GÜN İÇİNDE TABURCU OLDUM SAĞOLUN ÖNER HOCAM İNŞALLAH PRF NUZUDA GÖRÜRÜM

İ.Y

H.D

mükemmel bir doktor,adam gibi adam,dürüst,efendi,yaradan en güzel örneklerini vermiş,işini bilen ve takip eden,gurur yok kibir yok…Ben böyle bir doktorla karşılaştıgımiçin kendimişanslı görüyorum.bunun gibi doktorlarımızın çok olması için dua ediyorum.

H.D

H.A

Analar evlat dogururmus bu kelimenin karsiligi Sayin oner hocam.yapilan bobrek ameliyatimda tam gunes kararirken sabah do gan gunes gibiydi derlerki kul sikismayinca Hizir yetismezmis benim hizirim Sayin oner hocamdi Sayin hastalar degil hastaliginizi caninizi emanet l teslim edceginiz kisidir hocama bu yogun calisma hayatinda basarilar dileri Sevgi ve saygilarima Sayin hocam dedenize her gun duaciyim nur icinde yatsin..

H.A

Er…

Merhabalar.Ben İclal Paçal.Ünüversite öğrencisi genç bir kızım.Öncelikle herkse allahtan acil şifalar diliyorum.10 Haziran 2015 aynı günde açık kalp ameliyatı ve böbrek ameliyatı oldum.Sağ böbreğimde 20cm kitle (tümör)vardı ve bu tümör toplar damarımı tıkayıp kalbime kadar uzanıyordu.Biran önce ameliyet olmak zorundaydım, hızla ilerliyordu ,yakın bi zaman içinde kalbimi tıkayıp hayata veda edicektim.Türkiyede hangi hastaneye gitsem hangi doktorla görüşsem kapılar yüzüme kapanıyordu.Yurtdışı’ylada bağlantıya geçtim onlarda elimden tutmadı. Ameliyatım çok riskli zor bi operasyondu,yaşama ihtimalim ameliyatta %1 di.Ama ameliyat olmasaydım yaşama ihtimalim hiç yoktu.Genelikle doktorlar(çok geç kalmışsın ameliyat olsanda olmasanda yaşama ihtimalin yok çok az) diyorlardı.Psikolojik olarak çok kötüydüm,tam umudum tükenmek üzereyken kıymetli,aziz,saygı değer Dç.Doktor ÖNER ŞANLI umudum oldu,ellerimden tuttu.Ameliyatımı sabırlı güven verici iletişimiyle en ince ayrıntısına kadar anlıcağım bi şekilde anlattı,Her şeyin en incesini düşündü en iyisi olsun diye uğraştı.Bende kendisine çok güvendim,bu güveni ondan aldım,korkusuzca kendimi önce allaha sonrada kıymetli doktorumun becerikli,narin,mucizevi ellerine bıratım.Çok zor hatta nerdeyse imkansız olan bu ÖLÜMCÜL,MUCİZEVİ operasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirdi.Hayatımı önce allaha sonrada kıymetli doktorum Sn.Öner Şanlı’ya borçluyum.Kendisine çok ama çok teşekkür ederim,minettarım.En iyi hekim sözü bile çok az kalır.Ölümden döndüm DİRİLDİM,yeniden doğdum.Dünyalarıda ayaklarına sersem az kalır,basit bir teşşekür bi can yanında hiç bişey, asla hakkını ödeyemem.Allah razı olsun.Aslında yaşadıklarımı burdan değil TV de canlı yayında anlatmak isterdim ama kıymetli doktorumun böyle şeylerden hoşlanmıcağını düşündüm o yüzden küçükte olsa sesimi burdan duyurmak istedim,bana umut olduğu gibi başka hastalarada umut olsun diye.Dç.Doktor Öner Şanlı alanında uzman, becerikli,sabırlı,anlayışlı,hoşgörülü,merhametli,hastanın halinden anlayan, hastası için herzaman herşeyin en iyisi olsun diye uğraşan çabalıyan bi doktor.Bu devirde böyle doktorlar bence çok zor bulunur.Rabbime hamd olsun karşıma çıkardı.Tüm Türkiye ye öneriyorum.Herkse çok geçmiş olsun.SAYGILAR…

Er..

G..

Merhabalar, ben Gülseren Güney 20 Ocak 2018 günü sağ böreğimde tümör olduğunu tesadüf eseri öğrendim. Çok değerli bir yakınımın da girişimleri ve tavsiyesi üzerine değerli hocalarımız profesör Bülent Ander ve profesör M.Öner Şanlı tarafından gerekli tetkikler en ince ayrıntısına kadar yapıldı ve amaliyatımın son.Öner Şanlı tarafından yapılmasına karar verildi. Değerli hocam M.Öner Şanlı’nın yapmış olduğu çok başarılı bir laparaskopik amaliyat sayesinde tamamen alınması gereken böbreğimden hayatımı daha rahat sürdürebileceğim bir bölüm bırakılabilir. Fakat en önemlisi ameliyatım öncesi ve sonrasında değerli hocam profesör M.Öner Şanlı’nın tutum ve davranışı için gerçekten minnettarım. Ülkemde böyle değerli hocalarımıza çok ihtiyaç var ve ülkemde böyle hocaların yetiştiğini bilmek gurur verici. Bu vesile ile beni sağlığıma kavuşturan hocama çok çok çok teşekkür ederim. Gözüm kapalı herkese tavsiye ederim. Tıbbi bilgisinin üstünlüğü zaten tartışılamaz fakat hastaları ile olan iletişimi gerçekten takdire şayan. İyiki varsınız Öner hocam ve siz hep olun.

G...

f….n

2015 de İstanbul Üniversitesi Çapa tıp fakültesinde kardeşime Renal Transplantasyonda donör oldum.Hemşire olmama rağmen Ameliyatımı hangi hocanın yapacağını araştırmadan girdiğim ameliyattaki başarısı ve ilgisine binlerce teşekkürler. Başarılar

F.N

i…..

Öner Hocam Testis kanseri olan kardeşim Uğur Leblebici nin yaklaşık 9 saat süren sıçramadık yer kalmayan metastas amelyatını yaptı. Sabahın en erken saatlerinde görevine başlayan, o kadar alçak gönüllü, o kadar basarili ve özenli ki emeğinin karşılığı bu dünyada yok. Allah sizden razı olsun karşımıza çıktığınız güne şükürler olsun. Ailem ve ben size duyduğumuz sevgi ve şükranın tarifi yok sizi anlatmadığımız yerde yok. Siz benim kardeşimin hayatını bizim hayatımızı kurtardınız bir kardeş bir evlat bir anne bir abla bir baba için ne demek yaşadıklarımızı anlatamam şimdi ben Öner Hocama hangi kelimelerle teşekkür edebilirim ki .

i.....